KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage / gouache 16773146
nr 1677 3146
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Collage / gouache, "Utblick". Signerad, oramad. Bladets mått: 52x67 cm
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:56:18
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén
Gouache